Október 21-27

A hétfő nagyon kedvező a párkapcsolati élet felvirágoztatására. A munkában és a szerelemben termékeny időszak kezdete lehet. Szerdától a skorpió jegyében jár a Nap tehát előtérbe fog kerülni minden, ami lelki, vagy spirituális. Érdemes odafigyelni rá, hiszen a legbelső titkaink is felszínre kerülhetnek, hogy végre megértsük őket. Keddtől csütörtökig vigyázzunk a tüdőnkre, a légző gyakorlatok igen jó hatásfokon működnek. Ezeken a napokon az olajok és zsírok bevitele ajánlott, péntektől pedig a szénhidrát, tehát a tészták és teljes kiőrlésű kenyerek tesznek jót testünknek. A hét végén már pénteken felerősödik a megértés lehetősége. Megérthetünk egy fontos összefüggést illetve igazságot életünkben. A hétvégén érdemes valamilyen belső, önismereti munkát végezni. Erős megérzéseink, intuícióink lehetnek ezeken a napokon, és könnyebben megérthetjük a szellemi tanításokat is.

Szeressétek Egymást!

ÚJ ELŐADÁS

Örömteli halál! A halál, mint a boldogság forrása

Időpont: 2013.nov.15.  19:00h