18c78226c25e

Ezen a varázslatos héten sok mindent megoldhatunk. Világos önkifejezés, az emberi kapcsolatok jobbá tétele és beszéd, beszélgetések jellemzik ezt a hetet. A héten érdemes minél harmonikusabban és szépen kommunikálni, esetleg tanítani, tanulni. A csütörtöki újhold, új lehetőség egy változtatásra. Éjfélkor beáll az újhold, így a pénteki nap a nagy nap, amikor az új vállalkozásokat, ötleteket kicsit könnyebb megvalósítani, mint máskor. A vasárnapi nap kiváló a meditációhoz, illetve egyéb szellemi gyakorlatok végzéséhez. A hold­nap­tár sze­rint az adott napo­kon érde­mes kímélni a napok­hoz tar­tozó test­ré­sze­ket. Ha gyó­gyí­tani akar­juk azo­kat, eze­ken a napo­kon könnyeb­ben gyó­gyít­ha­tók. A hét első két nap­ján a belek munkája aktív. Szerda és csütörtök a vese és a mérgek kiválasztásának jön el az ideje. Péntektől vasárnapig pedig a nemi szervekre és a keresztcsontra figyeljünk oda.

Sze­res­sé­tek Egymást!

Október 24. A Tantra
Október 31. A csodálatos halál
November 14. A csodálatos halál