Egész héten mélyre mehetünk a lelkünkben. A meditáció és a múlt megértésének az ideje jön el. Figyeljük meg, hol szerethetjük magunkat jobban és hol segíthetjük mások munkáját jobban, mint eddig. Keddtől nagy beszélgetések jöhetnek. Sokat megtudhatunk magunkról, ezen a „lelkizős” héten. Szellemi gyakorlatokat a legjobb kedden és szerdán végezni illetve a hétvégi napokon. Érdemes beszélni újra azokkal, akiket nagyon szeretsz és azokkal, akikkel még nehezen megy. A hold­nap­tár sze­rint az adott napo­kon érde­mes kímélni a napok­hoz tar­tozó test­ré­sze­ket. Ha gyó­gyí­tani akar­juk azo­kat, eze­ken a napo­kon könnyeb­ben gyó­gyít­ha­tók. A hét első két nap­ján a combra és a csípőre figyeljünk. Szerdán és csütörtökön ügyeljünk a térdeinkre, péntek és szombat a lábszárra és a bokára. A hét utolsó napjára maradt a lábfej. A gyógyítási lehetőségek adottak, éljünk velük!

Sze­res­sé­tek Egymást!

Október 31. A csodálatos halál
November 14. A csodálatos halál