Október 10-16

Ezen a héten is mélyre megyünk! A hétfő már egy radikális energiával indul. Itt az idő, hogy a tapasztalatainkat megértsük és változtassunk egy nagyot! Hatalmas erő és aktivitás van a veszekedés, kritikai megnyilvánulás illetve a megértés és megoldás területén. Nekünk kell eldöntenünk, hogy melyiket választjuk! Kedden és szerdán ugyanez a helyzet, de kedvesebb, „lelkizősebb” és befogadó energiák segítik az embert. Csütörtöktől mérlegre kerülnek bennünk a dolgok! A hét vége kifejezetten jó a szellemi gyakorlatok végzéséhez, programokhoz és beszélgetésekhez. El kell döntenünk, hogy mi maradhat benne az életünkben. A hold­nap­tár sze­rint az adott napo­kon érde­mes kímélni a napok­hoz tar­tozó test­ré­sze­ket. Ha gyó­gyí­tani akar­juk azo­kat, eze­ken a napo­kon könnyeb­ben gyó­gyít­ha­tók. A hét első nap­ján a tüdő gyógyítható, kedd-szerda a gyomor, csütörtöktől szombatig a szívre, majd vasárnap a vékony és vastagbél gyógyításának időszaka jön el!

Sze­res­sé­tek Egymást!

November 14. A csodálatos halál
November 20-ig becsatlakozhatsz az első osztályba,
ezzel kapcsolatban emailben keress meg!
November 21. A pozitív és a negatív szavak ereje!