Míg a hétfő a torok gyógyítására jó, úgy csütörtökig a tüdőnkre figyeljünk jobban. Érdemes ezeken a napokon légző-gyakorlatokat végezni szabad jó levegőn! Péntek szombat a gyomor van előtérben, óvatosan terheljük ezeken a napokon! Vasárnap pedig a szívünket erősítsük! Mértékletes edzéssel jót tehetünk magunknak. A holdnaptár szerint az adott napokon érdemes kímélni a napokhoz tartozó testrészeket. Ha gyógyítani akarjuk azokat, ezeken a napokon nagyobb eredményességgel jönnek rendbe.
A hétfő kiváló a művészeti tevékenységhez és az alkotáshoz. A keddi naptól kezdve nagyon be fog indulni az élet! Keddtől csütörtökig a nagy beszélgetéseké és az üzletkötésé az idő. Megfelelő továbbá a tanuláshoz és kommunikáció bármely formájára. Pénteken figyeljünk oda a megérzéseinkre, ezen a napon könnyen megbékélhetünk embertársainkkal. A vasárnap megint a ráérzések, megérzések és a bölcsesség lehetőségét hordozza. A hétvége egyaránt jó a bölcselkedésre és nagy lelki felismerésekhez, nagy testi-lelki kirándulásokhoz is!

Szeressétek Egymást!

Közkívánatra újra: TANTRA Szellemi élmény a testen keresztül!
Április 24. 19.00 Soter

INGYENES: KERESZTY ANDRÁS 1.000. ELŐADÁSA
A BOLDOGSÁG KERESÉSE! Azaz hogyan legyünk bol¬do¬gok?!!
Április 25. 17.00 regisztrálj a honlapon! www.atudatossagiskolaja.hu

Tudatos Párkapcsolati Kurzus
Május 1-2. egész napos Bijo Rendezvényház

Étel Élet Energia Mit együnk, hogy egészségesek legyünk?!!
Május 15. 19:00h Soter Teaház