Óriási szerencse és bőség vár ránk, ha mi magunk is teszünk érte. Az egész hét, de különösen a hét vége kiváló napok mindenféle családi és baráti összejövetelekre illetve arra, hogy az életünkben a gazdagságot növeljük. Hétfőn és kedden a lélek rendbetétele zajlik mindenkiben. Érdemes rendet tenni a munka és a vállalkozás területén is. A szerda és a csütörtök igen kedves és harmonikus energiákat hordoz. Kiváló napok közösségi programokhoz. A péntek és a hét vége a párkapcsolatokról, az intimitásról és a titkos mélységek megtalálásáról szól. A hét vége egy komoly felismeréssel gazdagíthat minket. Kedves és harmonikus forradalom, amely új megoldásokat hozhat az életünkbe. Valami új kezdődik el. Egy olyan átalakulás, amely új lehetőségeket és az újrakezdés lehetőségét hordozza. Komoly átalakulást hozó friss lehetőség. Szeretettel ajánlom a Tudatos Élet Tréninget, ami ezért pont a szombati napra került.

Szeressétek egymást!

KÖNYVPREMIER: 2019 Június 21.
Motivációs könyv felnőtteknek.

A TUDATOSSÁG ISKOLÁJA
Harmónia Palota Budapest, Múzeum u. 9.

Szeretettel várunk a nyitott előadásokra:

TUDATOS ÉLET TRÉNING – Változz, fejlődj, élvezd!
Május 18. szombat, 10.00-20.00

AZ ÉRZÉKEKEN TÚLI VILÁG ISMERETEINEK ÁTTEKINTÉSE
Május 23. szerda 18.00-21.00

A HÉT NAPJAI – A DÁTUMOK ÉS SZÁMOK JELENTŐSÉGE
Május 24. csütörtök 18.00-21.00

EVERNESS FESZTIVÁL ELŐADÁSOK
Június 19-24. Alsóőrs

A tisztánlátás és az intuíció előnyei – a harmadik szem
A sikeres kommunikáció – a torokcsakra működése
A megbocsátás, az elengedés és a békés élet kulcsai
Önismereti út a gyerekkortól a jelenkori játszmákig
Fejezd be az önsajnálatot és képezd magad sikeressé
A szex, a drog, és a pénz. A szabadság döntés, vagy csapda?
Változz, fejlődj, élvezd! A tudatosság 10 pontja
10 éves A Tudatosság Iskolája. Közös születésnap
A tudatos gyereknevelés örömei és eredményei
Azt hittem, hogy egy életre szól – tudatos válás és újrakezdés

TUDATOS ÉLET TRÉNING – Változz, fejlődj, élvezd!
Július 6. szombat, 10.00-20.00

 Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára