Az igazság megértésével gyógyíthatjuk magunkat ezen a héten. Eljött az ideje, hogy magasabb szintre emeljük az emberi kapcsolatainkat, a munkahelyi sikereinket és a belső fejlődésünket is. Teremtő és létrehozó energiák erősek a hét elején. Kedden legyünk türelmesebbek, mert igen erősen felfokozódhatnak a feszültségek az emberek között. Szerdától a magas szellemiség hatja át az életünket, így érdemes lelki gyakorlatokkal, jógával, elmélyüléssel foglalkozni. A szerdai és csütörtöki nap egyben kiváló napok arra, hogy az anyag világában is előre haladjunk. Érdemes ötletelni, megbeszéléseket tartani az újításokról és a fejlesztésekről beszélgetni. A hét vége és különösen a vasárnap remek nap(ok) a közösségi együttlétekhez.

Szeressétek egymást!

KÖNYVPREMIER: 2019 Június 21.
Motivációs könyv felnőtteknek.

A TUDATOSSÁG ISKOLÁJA
Harmónia Palota Budapest, Múzeum u. 9.

Szeretettel várunk a nyitott előadásokra:

KAPCSOLAT A LELKI VILÁGGAL – AZ ÖNVALÓ BÖLCSESSÉGE
Május 8. szerda 18.00-21.00

HOGYAN LEGYEN AZ EGO A BARÁTUNK?
Május 9.
csütörtök 18.00-21.00

AZ ÉRZÉKEKEN TÚLI VILÁG ISMERETEINEK ÁTTEKINTÉSE
Május 23. szerda 18.00-21.00

A HÉT NAPJAI – A DÁTUMOK ÉS SZÁMOK JELENTŐSÉGE
Május 24. csütörtök 18.00-21.00

Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára