A hétfő nagyon kedves és kellemes nap lehet a számunkra. A hét első fele igen jó a művészeti tevékenységek végzéséhez és a lélek magasabb szintre való lépéséhez is. Kedden Újhold napja van, így érdemes a megújulásra és az újításra koncentrálni. Az eddig elért eredményeket számba venni és új terveket kovácsolni. Érdemes az álmokra és a megérzésekre is odafigyelni ebben az időszakban. Komoly szinteket léphetünk az emberi kapcsolatainkban is. Lelki gyakorlatokra kifejezetten jó a hét első fele. A szerda és a csütörtök a nagy beszélgetések napjai, és egyben igen feszült időszak lehet, így érdemes felkészülni és nagy türelemmel fordulni a többi ember felé. A hét közepén ugyanakkor nagyot haladhatunk a munkában, vállalkozásban és a kommunikációban is. A pénteki naptól a hétvégén át vegyünk részt közösségi programokon és foglalkozzunk az önfejlesztéssel! Kifejezetten jó napok az előbb említett tevékenységekre. Különösen a szombati nap lesz jó alkalom arra, hogy egy sikeresebb új irányt vegyen az életünk.

Szeressétek egymást!

A TUDATOSSÁG ISKOLÁJA
Harmónia Palota Budapest, Múzeum u. 9.

Szeretettel várunk a nyitott előadásokra:

TUDATOS ÉLET TRÉNING – Változz, fejlődj, élvezd!
Július 6. szombat, 10.00-19.00

TUDATOS NŐ ÉS FÉRFI – PÁRKAPCSOLATI TRÉNING
Augusztus 11. vasárnap 10.00-19.00

Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek