A hónap második felére jellemző lesz a múltban történt események megoldása és feldolgozása. Érdemes a megértett összefüggések alapján újra gondolni a döntéseinket a munka, a magánélet és a család területén. Egész héten jó lehetőség kínálkozik arra, hogy szépítsük a környezetet és rendet tegyünk az emberi kapcsolatainkban is. A 18.-a csütörtöktől kezdve érdemes olyan változtatásokat megtenni, ami a nagyobb szabadság felé visz minket. Egész héten érezhető a kommunikáció erősödése az emberi kapcsolatokban. A hétvége igen jó mindenféle lelki gyakorlatokhoz, közösségi tevékenységekhez és a különböző szellemi tevékenységekhez is. Szombaton a lelkigyakorlatokra és a belső fejlődésre van jó lehetőség. A vasárnap varázslatos energiákat hordoz. Mély lelki megtapasztalások, nagy felismerések és a gyógyulás ideje jön el. Remek alkalom a megbocsátásra, emberi dolgaink elrendezésére és a szerelem megélésére.

A 22.ével kezdődő héten igen tüzes energiák hatnak ránk, így érdemes a türelemre és a megbékélésre törekedni, főleg a keddi napon. Vezessünk óvatosan, beszéljünk kedvesen és vezessük le a felesleges feszültségeket, máskülönben sérülhetnek az emberi kapcsolataink. 25.e csütörtök egy merész új gondolattal indul. Forradalmi változást és változtatást eredményez. Ez sok életterületen megjelenhet, de elsősorban a munka, a vállalkozás és az anyagiak területén esedékes. Művészi alkotás létrehozásához kiváló lehetőség. Pénteken és szombaton a szépítéssel, a gazdagsággal és első sorban a szerelemmel érdemes foglalatoskodni. A hét második felében jó esélyünk van a tiszta és kedves kommunikációra, az eredményes beszélgetésekre és a megbékélésre. 28.a vasárnap ismét egy kiemelkedő lehetőség a belső világunkban lévő összefüggések mélyebb megértésére. Érdemes elmélyülni, meditálni, lelki gyakorlatokkal foglalkozni. Ha közösségi programot választunk, akkor figyeljünk az „igazságra”, mert végig erről a kényes témáról lesz szó. Arról, hogy kinek van igaza. Érdemes elfogadó és megengedő lelkülettel hozzáállnunk ehhez a kérdéshez.

Szeressétek egymást!

A TUDATOSSÁG ISKOLÁJA
Harmónia Palota Budapest, Múzeum u. 9.

Szeretettel várunk a tréningre

TUDATOS NŐ ÉS FÉRFI – PÁRKAPCSOLATI TRÉNING
Augusztus 11. vasárnap 10.00-19.00
Jelentkezés a honlapon

BEMUTATÓ ÓRA – ELSŐ OSZTÁLY
Szeptember 1. vasárnap 15.00
Ingyenes nyílt nap

Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek