A hét elején kedden és szerdán már tisztán látható, hogy a kommunikációs feladataink kerülnek előtérbe. Vagy megbeszéljük, vagy megint húzódik halasztódik a megoldás. Érdemes tehát belevágni, mert úgy tűnik, hogy nagyon jó eredményekre számíthatunk, ha rászánjuk magunkat. Tegyél egy próbát és mondd el úgy, ahogy vannak a dolgok! Szerdától a művészeteknek, csütörtöktől – Újhold napjától kezdve – az újításnak és változtatásnak kedvez az ég. Csütörtökön és pénteken legyünk nagyon türelmesek, mert igen feszült helyzetek várhatnak ránk. A hét végén pedig a rendrakás kerül elő: tegyünk rendet az emberi kapcsolatainkban, az otthonunkban vagy a munkahelyi kérdésekben.

Az 5.ével kezdődő hét szintén az összegzés és rendrakás energiáit hordozza. Zseniális új megoldásokkal és gondolatokkal gazdagodhat az életünk. Merjünk változtatni a megszokott dolgokon! Szerdáig remek lelki időszak van, érdemes tehát a lelki gyakorlatokkal, önismerettel és elmélyüléssel foglalkozni. Csütörtök és péntek a radikális változtatások napjai. Könnyen felismerhetünk egy fontos igazságot vagy összefüggést, amely előre lendíti életünket. A hét végén a gyógyulás energiái erősek: érdemes a párkapcsolattal, a művészettel, vagy az otthonunk külső, illetve belső lelki szépítésével foglalkozni. Gyertek a párkapcsolati tréningre: pont ezért került a vasárnapi napra!

Szeressétek egymást!

Szeretettel várunk a tréningre

TUDATOS NŐ ÉS FÉRFI – PÁRKAPCSOLATI TRÉNING
Augusztus 11. vasárnap 10.00-19.00
Jelentkezés a honlapon

BEMUTATÓ ÓRA – ELSŐ OSZTÁLY
Szeptember 1. vasárnap 15.00
Ingyenes nyílt nap

Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek