A hét első fele a lelki dolgok összegzésére megfelelő idő. Összegezni azokat a tapasztalatokat, melyeket megéltünk. Ez a hét igen radikális változásokat hozhat, ezért érdemes odafigyelni arra, hogy kellően átgondoljuk a döntéseink lehetséges következményeit. A szerda és a csütörtök kifejezetten jó a lelki gyakorlatokra és az elmélyülésre, a pénteki nap pedig arra, hogy végleg befejezzünk valamit, ami hátráltatja az életünk boldogságát. A szombati nap a belső bölcsesség megértésének és a nagy összefüggések átlátásának napja. A hét végén pedig felerősödnek gyengéd érzelmek az emberi kapcsolatokban. A testi és lelki táplálás, a gyógyítás és gyógyulás ideje jön el.

Szeressétek egymást!

A TUDATOSSÁG ISKOLÁJA
Harmónia Palota Budapest, Múzeum u. 9.

Szeretettel várunk a tréningre

TUDATOS NŐ ÉS FÉRFI – PÁRKAPCSOLATI TRÉNING
Augusztus 11. vasárnap 10.00-19.00

Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek