Augusztus 19-től kezdve erősödik és egészen a hét végéig tart egy komoly önelemzési folyamat. A belső utakon járva érdemes lesz elgondolkodni azon, hogyan emeljük magasabb szintre az életünket. Ez a munka és a vállalkozás, illetve az emberi kapcsolatok területén is igaz, de első sorban a belső változás és érés folyamata lesz intenzív. Megismerhetjük a bennünk élő mágust’ aki képes uralni a környezetét, képes a lelki és az anyagi dolgokon uralkodni, azokat jól igazgatni. Az egész hét a „királyságunk” helyes irányításáról szól, arról, hogyan legyünk jó vezetői a saját világunknak. A pénteki nap egy csodálatos nap lesz mind a szerelem, mind pedig a belső elmélyülés tekintetében. Termékeny és bőséges életenergiával táplálja majd a művészi tevékenységeket, a vállalkozásunk gyarapítását, és jótékony hatással lesz a párkapcsolatunkra, illetve a szexuális életünkre. A hét vége pedig a felemelkedés lehetőségét hordozza számunkra. Érdemes magasabb szintre emelni az életünket, vagy az emberi kapcsolatainkat.

A 26.ával kezdődő héten folytatódik a „beavatás”, azaz magasabb szintre emelhetjük az életünk minőségét. Ezen a héten is sokat tehetünk az anyagi dolgok felvirágoztatásáért. Érdemes leltározni és kidobni a hátráltató tárgyakat, felülvizsgálni a régi, már berozsdásodott folyamatokat, gondolatokat, kapcsolati rendszereket. A pénteki Újhold napja nagy segítségünkre lesz az új dolgok elkezdésében. Fantasztikusan erős és új energiák jönnek. Ez a házunk körüli rendrakás és a közösségi programok megélésének ideje. Érdemes erőinket a takarításra, tisztításra, rendrakásra fordítani, és mellette foglalkozni a szeretteinkkel, a barátokkal és közösségek építésével. A hét vége nagyon jó lehetőség a tanításra tanulásra, illetve a nagy beszélgetések ideje is. Csütörtöktől a hét végéig ez az energia veszekedést és feszültséget is létrehozhat, ezért érdemes nagyobb türelemmel és kedvességgel fordulni a többi emberhez. Mindent összevéve ez a hétvége is csodálatos új impulzusokkal és fejlődési lehetőségekkel vár minket.

Szeressétek egymást!

Szeretettel várunk a tréningre

BEMUTATÓ ÓRÁK – Ingyenes nyílt nap
Szeptember 1. vasárnap 15.00
Szeptember 4. szerda 18.00
Szeptember 5. csütörtök 18.00

Tudatos Élet Tréning – ha gyorsan akarsz fejlődni
Szeptember 28. 10.00-19.00

Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek