A hét utolsó napján már egészen közel érkezünk az Őszi Napfordulóhoz így az összegzés és a számadás ideje kezdődik el. Ezen a héten is erősen hat ránk egy „összerendező” energia, amit érdemes rendrakásra és lomtalanításra használni. Ez a rendrakási hajlandóság egyaránt igaz a munkahelyünk, az otthonunk vagy az emberi kapcsolataink területén.  Eljön az ideje annak, hogy felismerjünk egy fontos összefüggést. A csütörtöki napra érdemes időzíteni a szerelmes, romantikus programokat, illetve családi, baráti összejöveteleket. Ez a hét sok felismerést hozhat. Valahogyan képesek leszünk észre venni azokat a lehetőségeket, amelyek nagyban elősegítik életünk boldogságát. Emellett nagy hatékonysággal lehet művelni a következő dolgokat: valaminek a befejezése, rendszerezés, anyagi javak begyűjtése – learatása, rendrakás és tisztogatás. A hét vége kifejezetten jó a lelki gyakorlatokhoz, a művészi tevékenységekhez és az emberi kapcsolatok ápolásához.

Szeressétek egymást!

Csatlakozz be az első osztályba!

A következő óra:
Szeptember 24. 18.00-21.00

 

Szeretettel várunk a tréningekre:

Tudatos Élet Tréning – ha gyorsan akarsz fejlődni
Szeptember 28. 10.00-19.00

Tudatos Hivatás és Sikertréning – a hivatás és a karrier felépítése
Október 12. 10.00-19.00

 

Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek