Szeptember 2 hétfőtől kezdve felerősödik bennünk az az igény, hogy kimondjuk az igazságot. Ilyenkor érdemes fejleszteni a kommunikációnkat a munkatársainkkal, a családtagjainkkal. Érdemes magasabb szintre emelni a beszélgetés minőségét az emberi kapcsolatainkban, a gyereknevelésben, vagy éppen a párkapcsolat területén. A rendrakás és az igazság kimondása az ajtó előtt áll. A másik igen izgalmas terület, hogy milyen minőségben folytatódik tovább az életünk. Érdemes rendet rakni a munka és az otthon területén. Érdemes kipakolni és rendszerezni, megválni felesleges dolgoktól és elengedni a régi elképzeléseket vagy felesleges tárgyakat az életünkből. Itt a nagy lehetőség, hogy megértsünk, megtanuljunk valamit, aminek már eljött az ideje. Valami nagy lecke és tanulás veheti kezdetét, ha bátran belevágunk az új felépítésébe.

Szeressétek egymást!

Szeretettel várunk a tréningre

BEMUTATÓ ÓRÁK – Ingyenes nyílt nap
Szeptember 4. szerda 18.00
Szeptember 5. csütörtök 18.00

Tudatos Élet Tréning – ha gyorsan akarsz fejlődni
Szeptember 28. 10.00-19.00

Tudatos Hivatás és Siker Tréning
Október 12. 10.00-19.00

 

Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek