Szeptember 2 hétfőtől kezdve felerősödik bennünk az az igény, hogy kimondjuk az igazságot. Ilyenkor érdemes fejleszteni a kommunikációnkat a munkatársainkkal, a családtagjainkkal. Érdemes magasabb szintre emelni a beszélgetés minőségét az emberi kapcsolatainkban, a gyereknevelésben, vagy éppen a párkapcsolat területén. A rendrakás és az igazság kimondása az ajtó előtt áll. A másik igen izgalmas terület, hogy milyen minőségben folytatódik tovább az életünk. Érdemes rendet rakni a munka és az otthon területén. Érdemes kipakolni és rendszerezni, megválni felesleges dolgoktól és elengedni a régi elképzeléseket vagy felesleges tárgyakat az életünkből. Itt a nagy lehetőség, hogy megértsünk, megtanuljunk valamit, aminek már eljött az ideje. Valami nagy lecke és tanulás veheti kezdetét, ha bátran belevágunk az új felépítésébe.

Szeretettel várunk a tréningre

BEMUTATÓ ÓRÁK – Ingyenes nyílt nap