Hétfőn eljön a lehetőség, hogy megbeszéljük azt, aminek már nagyon eljött az ideje. Az Őszi Napéjegyenlőség napja, így érdemes megnézni, hogy mit hoztunk létre a Tavaszi Napéjegyenlőség óta. Félévi elszámolás és leltár ideje jön el mind az anyagiak, mind az emberi kapcsolatok tekintetében. Kedvesen és konstruktívan többet érhetünk el. Kedden és szerdán érzelmesebbek lehetünk, csütörtökre pedig megszületik ebből egy nagy felismerés. A csütörtöki napon számíthatunk rá, hogy valamelyik életterületünkkel kapcsolatban felismerésre jutunk. Csütörtökön és pénteken megértünk egy fontos összefüggést, ami segíti életünket. A hétvégén pedig kezdjünk bele valami újba. Újhold idején könnyebb tervezni és új dolgokat elvégezni. Vasárnap tökéletes a családi, vagy egyéb összegző és befejező beszélgetésekhez bármilyen témában. Pénteken és szombaton feszültebbek és türelmetlenebbek lehetünk, így érdemes direkt elnézőbben fordulni önmagunk és az emberek felé. Szentmihály napja az egyéni bátorságról szól, hogy képes vagy-e meghaladni magadat és jobb (boldogabb) emberré válni. !

Szeressétek egymást!

Csatlakozz be az első osztályba!!!

Első osztály következő tanítási napja SZEPTEMBER 24.-KEDD- 18.00-21.00

A később csatlakozó tanulók részére: az első órák tananyaga megtekinthető videón 🙂

 

Szeretettel várunk a tréningekre:

Tudatos Hivatás és Sikertréning – a hivatás és a karrier felépítése
Október 12. 10.00-19.00

Tudatos Nő és Férfi Párkapcsolati Tréning
Kapcsolatban élőknek és párkeresőknek
November 9.   10.00-19.00

 

Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek