A héten tovább folytatódik a rendrakás és a nagytakarítás időszaka. A kedd a mérlegelés ideje. Érdemes szépíteni a környezetet, a lakást vagy a kertet. Kedden és szerdán felerősödhet bennünk a szexualitás igénye. A szerda remek alkalom arra, hogy valamitől „megváljunk”. Csütörtökön és pénteken a bölcsesség és a gyógyulás napjai jönnek el. A hét végén pedig eljön az ideje egy fontos változásnak, történésnek vagy felismerésnek. A vasárnapi napon egy radikális változásra, változtatásra számíthatunk. Ilyen időkben érdemes magunkkal szelídebbnek és megértőbbnek lenni, hogy ebből az egyensúlyi állapotból a többi ember is kaphasson. Gyertek az első osztályba, hogy egy éven keresztül tanulhassatok a tudatosságról! Kéthetente keddenként, havonta egy szombaton, vagy online amikor csak akarod.

Csatlakozz be az első osztályba!
Első osztály: Október 8. 18.00-21.00

Szeretettel várunk a tréningekre:

TUDATOS HIVATÁS ÉS SIKERTRÉNING
A hivatás és a karrier felépítése
Október 12. 10.00-19.00

TUDATOS NŐ ÉS FÉRFI – PÁRKAPCSOLATI TRÉNING