Ezen a héten folytatódik a rendrakás belső igénye. A munkában és a lakóhely körüli teendőkben a fejlesztés és a modernebbé tevés nagy lehetősége. A dolgok helyretétele a nagy téli alvás előtt. Érdemes ilyenkor nagy rendet rakni, kitakarítani és kidobálni a régi kacatokat, lomokat. Megválni a felesleges tevékenységektől és helyzetektől. Másrészt a belső úton is érezzük, hogy életünk egy fontos összegzés előtt áll. Rendet tenni kívül és belül. Felesleges mappák megszüntetése a számítógépeken és régi negatív hitrendszerek kipucolása. Egyszóval: gyarapodás az önismeretben. Szerdától péntekig a szabadság és a barátság érzése tölt el, de szombaton már az egyedüllétre és csendre vágyunk. Ezen a héten nagyobb esélyünk van a bölcs meglátásokra és változtatásokra is. Csapatmunkában és egymást segítve tegyük meg ezeket a fejlesztéseket. Itt az idő az összefogásra. A péntek nagyon „lelkis nap” lesz, párkapcsolati beszélgetésekhez és családi, baráti összejövetelekre kiváló nap, ahogyan a hétvége is. A hétvége szólhat arról is, hogy mi együtt alkotunk valami nagyot. A nagy ideák és ötletetek hétvégéje, amikor valami elkezdődik.

Szeretettel várunk a TUDATOSSÁG ISKOLÁJA 1.ÉVFOLYAMÁBA hallgatónak!

Első tanítási nap:

KEDDI CSOPORT:Szeptember 10. 18.00-21.00