Hétfőn lehetnek különleges megérzéseink. Igen jó nap az önmagunkkal való szembenézésre. A kedd és a szerda kiváló minden alkotó tevékenységhez, a művészi alkotások létrehozásához és természetesen a párkapcsolati programokhoz. A kedd és a szerda a nagy beszélgetések napjai. Csütörtökön és pénteken eljön az összegzés és leltározás ideje. Érdemes ezen a héten a nagytakarítások és lomtalanítások mellett, egy kis belső munkát is végezni. Összegezzük az életünket, és ha hiányt találunk, akkor erősítsük meg életünk adott területét! A konfliktusokban keressük meg a mindenkinek jó megoldást! A hét eleje és a vége igen „lelkizős” napok lesznek. Érdemes ezen a héten összegezni az emberi kapcsolatainkat és megoldani családi, baráti, párkapcsolati helyzeteket.

Szeressétek egymást!

Csatlakozz be az első osztályba!
Első osztály: Október 22. 18.00-21.00

Szeretettel várunk a tréningekre:

Tudatos Nő és Férfi Párkapcsolati Tréning
Kapcsolatban élőknek és párkeresőknek
November 9. 10.00-19.00

 Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek