Hétfőtől az egész héten át érzékelhető lesz egy finom szellemi emelkedés (lehetősége). Komoly szellemi dolgokat mutat meg az élet. Ez fejlődés a munkában és a magánéletben is. Előre lépés, valaminek a megértése, és valaminek a teljes fölszámolása esedékes. Ahogy a környezetünket tisztítjuk, szépítjük és lomtalanítjuk, úgy a belső világunkat is tisztítsuk meg a felesleges dolgoktól. Ezek lehetnek jellemhibák, álarcok vagy bármi, ami akadályozza a boldogság megjelenését az életünkben. Szerdától erősödik ez a folyamat, majd a csütörtöki napon már könnyen beleláthatunk a dolgok mélyére. Az elmélyülés és a titkok feltárása csütörtökön veszi kezdetét. A hét vége kiváló a tanuláshoz és a rendrakásnak is kedvez. Szombaton érdemes egy kicsit türelmesebbnek lenni önmagunkkal, míg a hét utolsó napján érdemes megtervezni egy új kezdetet, egy új ötletet vagy egy új vállalkozást.

Szeressétek egymást!

Csatlakozz be az első osztályba!
Első osztály következő alkalom:
október 22. 18.00-21.00

 Szeretettel várunk a tréningekre:

Tudatos Nő és Férfi Párkapcsolati Tréning
Kapcsolatban élőknek és párkeresőknek
November 9. 10.00-19.00
Munkafüzet, Tananyag, Egyéni Konzultáció egyben.

 Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek