Míg a hét eleje a vállalkozás fejlesztéséről, a szerelemről és a művészeti alkotások létrehozásáról szól, addig a csütörtöki nap már a bölcs döntéseknek és a belső lelki megtapasztalásoknak kedvez. Kedd a kommunikáció napja, míg a jó döntéseket: befejezek valamit és elkezdek egy másikat – a szerdai napon érdemes átgondolni. Szerencsés fordulatokkal tarkíthatja életünket. A csütörtök, a lelki gyógyulás napja. Pénteken és szombaton szükség lesz a türelmünkre és nagyot haladhatunk egy kitartó munka elvégzésével. Amit a fejünkbe veszünk, azt könnyebb lesz megvalósítani. A nagy és radikális változtatások hétvégéje, így készülhetünk sok elfogadással a többi ember felé. A vasárnapi nap már könnyedebb és lazább lesz. Érdemes ide időzíteni a családi kiruccanásokat és baráti találkozókat is.

Szeressétek egymást!

Csatlakozz be az első osztályba!
Első osztály – November 5. 18.00-21.00
FeelWell Központ – Óbuda Főtér mellett

Szeretettel várunk a tréningekre:
Tudatos Nő és Férfi Párkapcsolati Tréning
Kapcsolatban élőknek és párkeresőknek
November 9. 10.00-19.00

 Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek