A héten sokat tehetünk azért, hogy szép és rendezett legyen a környezetünk. Szépíteni és rendezni: ez a feladat. Ugyanakkor egyértelműen esély van rá, hogy észre vegyük azt, aminek már nagyon eljött az ideje. Ez a hét továbbá nagyon érdekes is: érdemes olyan beszélgetésekben részt venni, ami a dolgok megfejtéséről szól. Üzletben, munkában, barátságban, párkapcsolatban felmerülő kérdésekre könnyen kaphatunk új, friss és forradalmi válaszokat. A csütörtöki napra érdemes időzíteni a dolgok elintézését. Ugyanakkor nagyon „lelkis” lesz, ezért megfelelő a lelki gyakorlatokhoz, a meditációs élményhez meg kifejezetten ajánlott. Ilyenkor érdemes kicsit üldögélni a parkban egyedül semmire sem gondolva. A hét végén pedig érdemes egy kicsit türelmesebbnek és szelídebbnek lenni, mert igen csak felborzolódhatnak a kedélyek. A hét végére tehát nagy elővigyázatosságot és türelmet kívánok mindenkinek.

Szeressétek egymást!

Csatlakozz be az első osztályba!
Első osztály: Október 8. 18.00-21.00

 

Szeretettel várunk a tréningekre:

Tudatos Hivatás és Sikertréning
A hivatás és a karrier felépítése
Október 12. 10.00-19.00

Tudatos Nő és Férfi Párkapcsolati Tréning
Kapcsolatban élőknek és párkeresőknek
November 28. 10.00-19.00

 

Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek