December elsején vasárnap elindul egy belső folyamat bennünk, ami egészen január 6.ig tart. A Nap a Tejútra lép, azaz a Nap mögül még sok millió csillag energiája ér el hozzánk. Áldott idő kezdődik el ezzel, amit adventnek neveznek. Vasárnap érdemes a meditációval, vagy önismerettel, lelki fejlődéssel foglalatoskodni, de ugyanúgy kiváló nap a családi vagy baráti beszélgetésekre is. Hétfőtől egy olyan hét kezdődik, amikor érdemes ismét mérlegre tenni életünk eddigi történéseit, és újragondolni azokat. Mellettünk áll a tapasztalat és a bölcsesség, így gyorsan és könnyen haladhatunk a munka, a párkapcsolat, esetleg az egészség területén. Sokat tehetünk a testi-lelki bőségért és a lelki békénk megteremtéséért. A szerdai nap nagyon „lelkis” lesz, érdemes ide időzíteni a komoly és őszinte beszélgetéseket, illetve párkapcsolati programokat. Csütörtökön és pénteken könnyen felfokozódhat a hangulat, ezért érdemes türelmesebbnek lenni. A vasárnapi nap ismét nagyon izgalmas. Sok jó ötlet és megoldás juthat az eszünkbe.

Szeressétek egymást!

CSATLAKOZZ BE AZ ELSŐ OSZTÁLYBA!
Első osztály – December 3. 18.00-21.00
FeelWell Központ – Óbuda Főtér mellett

KARÁCSONYI AJÁNDÉKBA:
A 8 órás tréning mellé, amit ajándékba adsz valakinek, jár egy
+ Munkafüzet
+ Egyéni konzultáció

Tudatos Hívatás és Siker Tréning
Munkakezdőknek és Változtatóknak
2019 Január 11. 10.00-19.00

Tudatos Nő és Férfi Párkapcsolati Tréning
Kapcsolatban élőknek és párkeresőknek
2019 Február 8. 10.00-19.00

AZ EMBER MŰKÖDÉSE – AVAGY A MEGVILÁGOSODÁS ÉRTHETŐEN
Miből áll az ember, hogyan működik és mi a célja?
2019 Február 16. 15.00-18.00

 Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek