Hétfőn és kedden érdemes sokat haladni a munka és a vállalkozás területén. Kedden jó lehetőség van egy kis elmélyülésre, érdemes lesz kihasználni. A szerdai nap kedvező az alkotások létrehozásához, a vállalkozás fejlesztéséhez, de leginkább a párkapcsolat és a szerelem területén kiemelkedő. Csütörtökön és pénteken a baráti beszélgetések és a kommunikáció válik hangsúlyossá. A szombati nap varázslatos energiákkal vár: a mély lelki gyógyulás lehetőségét hordozza. Ezen a napon nagyobb türelemre és megértésre van szükségünk. A vasárnap remek alkalom a testi vagy lelki táplálásra, nagy étkezések és/vagy nagy beszélgetések formájában.

Szeressétek egymást!

CSATLAKOZZ BE AZ ELSŐ OSZTÁLYBA!
Első osztály – November 19. 18.00-21.00
FeelWell Központ – Óbuda Főtér mellett

KARÁCSONYI AJÁNDÉKÖTLET A SZERETTEIDNEK:
A 8 órás tréningek mellé, amit ajándékba adsz valakinek, jár egy
+ Munkafüzet
+ Egyéni konzultáció

Tudatos Hívatás és Siker Tréning
Munkakezdőknek és Változtatóknak
2019 Január 11. 10.00-19.00

Tudatos Nő és Férfi Párkapcsolati Tréning
Kapcsolatban élőknek és párkeresőknek
2019 Február 8. 10.00-19.00

 Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek