Hétfőn és kedden érdemes a belső világunkkal foglalkozni, családi vagy párkapcsolati területeken „haladni”. A szerdai és csütörtöki napok jók a kommunikációra és a vállalkozásban való haladásra, a péntek és a szombat pedig kifejezetten érzelmesebb és gyengédebb energiákkal vár minket. A hét végén kicsivel több türelemre van szükségünk, mert feszült lehet a hangulat A vasárnapi nap fantasztikus felismeréseket hozhat el a számunkra, melyek új ötletekkel és megoldásokkal gazdagíthatják életünket. Ennek a legmagasabb szintű megélése az, ha mélyre megyünk a lelkünkben és önvizsgálatot gyakorlunk. Ezen a héten sok minden a felszínre kerülhet a mélyből, és amiről tudatosan gondolkodunk, azt meg is lehet változtatni. Az életünk örökös fejlődésből és változásból áll, ebben az időszakban a „Farkas” széttép bennünk mindent, ami már nem méltó az új életünkhöz. Érdemes elhagyni vagy befejezni cselekedeteket, amelyek hátráltatnak minket.

Szeressétek egymást!

CSATLAKOZZ BE AZ ELSŐ OSZTÁLYBA!
Első osztály – November 19. 18.00-21.00
FeelWell Központ – Óbuda Főtér mellett

KARÁCSONYI AJÁNDÉKBA:
A 8 órás tréning mellé, amit ajándékba adsz valakinek, jár egy
+ Munkafüzet
+ Egyéni konzultáció

Tudatos Hívatás és Siker Tréning
Munkakezdőknek és Változtatóknak
2019 Január 11. 10.00-19.00

Tudatos Nő és Férfi Párkapcsolati Tréning
Kapcsolatban élőknek és párkeresőknek
2019 Február 8. 10.00-19.00

AZ EMBER MŰKÖDÉSE – AVAGY A MEGVILÁGOSODÁS ÉRTHETŐEN
Miből áll az ember, és hogyan működik
Előadás és pantomim három részben
2019 Február 16. 15.00-18.00

 Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek