Hétfőtől kezdve figyeljünk jobban a szabadság és a tisztítás, tisztába tétel kérdéseire, úgy otthon, mint a munka területén. A szerdai nap, különösen az este komoly elmélyülésre, nagy beszélgetésekre számíthatunk. Csütörtökön és pénteken érdemes figyelni a múlt történéseire, mert a felszínre fog jönni valami, ami miatt könnyebb lesz megérteni és feldolgozni azt. A hét vége varázslatos lesz, azért is került ide a Párkapcsolati Tréning. Várlak Téged sok szeretettel és rengeteg jó példával. A hét végén több türelemre és megértésre van szükségünk, mert felfokozódhatnak a kedélyek. Ez az energia változást és gyógyulást is hozhat. Érdemes lelki gyakorlatokkal, tanulással vagy elmélyüléssel foglalkozni. Kiváló alkalom a művészetek, illetve a párkapcsolat ápolására is.

CSATLAKOZZ BE AZ ELSŐ OSZTÁLYBA!
Első osztály – November 5. 18.00-21.00
FeelWell Központ – Óbuda Főtér mellett

Szeretettel várunk a tréningekre:

Tudatos Nő és Férfi Párkapcsolati Tréning
Kapcsolatban élőknek és párkeresőknek