20-án hétfőn egy lelkes nap vár ránk, ami egyben lelkizős nap is lehet. Mindenesetre figyeljünk oda a türelemre és a veszekedések elkerülésére. Szerdáig a munka és a harmónia megteremtése van előtérben, csütörtökön pedig már a radikális változtatás. Pénteken este Újhold van, így érdemes az új dolgokra odafigyelni, újítani és modernizálni is könnyebb lesz. A hét vége kiváló tanításra és tanulásra, baráti találkozókra és a nagy beszélgetésekhez. Továbbá a párkapcsolati programokhoz és a családi kapcsolatok rendbetételére kifejezetten megfelelő idő.

Szeressétek egymást!

Tudatos Nő és Férfi Párkapcsolati Tréning
Kapcsolatban élőknek és párkeresőknek
2019 Február 8. 10.00-19.00

AZ EMBER MŰKÖDÉSE – AVAGY A MEGVILÁGOSODÁS ÉRTHETŐEN
Miből áll az ember, és hogyan lehet boldog ebben a világban?
2019 Március 22. 15.00-18.00

 Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek