27-én hétfőtől egy nagyon szép fejlődési és gyarapodási időszak veszi kezdetét. A keddi napon érezhetjük ennek a lelki gazdagságnak a megvalósulását. Ez jó emberi kapcsolatokat és belső önismeretet jelent. A hét elején érdemes művészi alkotások létrehozásával, vagy a vállalkozásunk fejlesztésével foglalkozni. Csütörtökön igen erős lelki hatás érhet minket, és mivel annak az ideje van, hogy radikálisan változtassunk valamin, érdemes ennek utána járni. Valamilyen változásnak vagy belső történésnek jön el az ideje. Pénteken ismét érdemes lesz majd újítással és rendbetétellel foglalatoskodni. Lelki gyakorlatokra és meditációkra is nagyon megfelelő nap. A hét utolsó napján van a Fény szentelésének, a tűz megszentelésének napja. Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe. Az ilyen kiemelt napokon mindig érdemes valamennyire belső, lelki vagy önismereti gyakorlatot, stb. végezni.

Szeressétek egymást!

Tudatos Nő és Férfi Párkapcsolati Tréning
Kapcsolatban élőknek és párkeresőknek
2019 Február 8. 10.00-19.00

A HIÁNYZÓ GYÖNGYSZEM
Ismerd meg az emberi működés titkait!
2019 Március 22. 15.00-18.00

 Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek