A tizedikén, hétfőn lesz a „megvilágosító”, helyretevő és szókimondó beszélgetések napja. Érdemes ezen a hétfői napon átbeszélni azt, hogy merre menjünk tovább az üzletben, az emberi kapcsolatainkban, vagy a házunk táján. Az egész hét kiváló az újraszervezéshez, a rendrakáshoz, vagy az átalakításokhoz. Kedden és csütörtökön szükségünk lehet a türelmünkre. Szerdától péntekig lehet nagyot haladni a munkában, így érdemes erre a pár napra odafigyelni. A hétvége pedig jó a párkapcsolati programokhoz és a lelki gyakorlatokhoz egyaránt. Nagy mélységeket lehet megélni ezen a hétvégén. A vasárnapi nap pedig megfelelő idő arra, hogy valamitől-valakitől végleg megváljunk az életünkben.

Szeressétek egymást!

A HIÁNYZÓ GYÖNGYSZEM
Ismerd meg az emberi működés titkait!
2019 Március 22. 15.00-18.00

 

Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek