Hétfőn és kedden nagy eredményt érhetünk el a gyógyulás terén. Ez vonatkozhat egy a munkával összefüggő helyzetre, de igaz a magánéletben és a belső lelki gyógyulásunkra is jól hat. Mindazt, amit megélünk szerdán könnyebben megérthetjük. Kedden több türelemre lesz szükségünk, csütörtökön pedig nagyon mélyre kerülhetünk egy pillanat erejéig. Döntésre juthatunk és könnyebben megérthetjük, hogy mi volt a dolgok mozgatórugója. Szerdától péntekig sok mindent el tudunk majd intézni, főleg azokra érdemes figyelmet fordítani, aminek már nagyon eljött az ideje. A hétvége nagyon jó a nagytakarításhoz és a tisztogatáshoz. Mindenképp lazább és szabadabb, mint a hét első fele. Vasárnap Újhold van, így érdemes új utak után nézni, új terveket kovácsolni, hogy az állandó változásban jó irányba haladjon az életünk.

Szeressétek egymást!

Igazi hiányt pótló előadás.
Nagy szeretettel ajánlom
minden kedves érdeklődőnek:

A HIÁNYZÓ GYÖNGYSZEM
Ismerd meg a lélek és az elme titkait!
2019 Március 22. 15.00-18.00

 Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek