A 24ével kezdődő hét első napja kifejezetten „lelkizős” lesz, így jó a baráti és családi beszélgetésekhez. Kedden és szerdán sokat haladhatunk a munkában és a vállalkozásban, ami kifejezetten a kommunikáció területén hoz majd eredményt. A hét közepe kiváló a szerződéskötéshez és üzletkötések lebonyolításához. Megfelelő a világos tiszta beszéd, a tanítás vagy a tanulás szempontjából. Szerdán kezdődik az év legeredményesebb méregtelenítő és böjti időszaka, amely 40 napon keresztül áll majd a rendelkezésünkre. Legyen a kihívás most a hús elhagyása, és kalandozás a vega konyhában negyven napon keresztül. Kössük össze a kellemest a hasznossal! A párkapcsolati programokhoz kedvező a csütörtök és a vasárnap. A péntek igen erős, ha valami újat akarunk megvalósítani, vagy új terveket akarunk szőni. A hét vége kellemes energiákkal vár ránk, érdemes kicsit az önismerettel és az „összegzéssel” foglalatoskodni. A házban, a kertben, a számítógépen. Baráti és családi összejövetelekhez is remek napok, a vasárnap pedig ismét a szerelmeseké.

Szeressétek egymást!

Igazi hiányt pótló előadás.
Nagy szeretettel ajánlom minden kedves érdeklődőnek:

A HIÁNYZÓ GYÖNGYSZEM
Ismerd meg a lélek és az elme titkait!
2019 Március 22. 15.00-18.00

 Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek