A harmadikával kezdődő hét első fele a munkáról és a tevékenységekről szól. Nagyot lehet haladni a munkában keddtől-csütörtökig. A pénteki napon egy kicsit „nehezebben” lehet előre haladni, így azt inkább a meglévő dolgok elrendezésére érdemes szánni. A hétvége most kifejezetten jó a családi és baráti programokra. Vasárnap Telihold van, így ettől a naptól kezdve míg fogy a Hold 14 napon keresztül: érdemes fogyókúrázni és takarítani, kipucolni az életünkből azt, ami már nem kell bele. Érdemes megszabadulni a felesleges tennivalókból és leadni a terhekből.

Szeressétek egymást!

Tudatos Nő és Férfi Párkapcsolati Tréning
Kapcsolatban élőknek és párkeresőknek

2019 Február 8. 10.00-19.00

A HIÁNYZÓ GYÖNGYSZEM
Ismerd meg az emberi működés titkait!
2019 Március 22. 15.00-18.00

 Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek