A hétfő az intézkedések napja, kedden és szerdán pedig nagyot haladhatunk a munkával. Kedden könnyen kiderülhet az igazság egy fontos, minket érintő dologban. Könnyen össze is veszhetünk valakivel, így érdemes türelemmel fordulni a többi ember felé. A Húsvétig tartó időszak optimális lehetőség a test és a gondolatok méregtelenítésére. Amikor fogyni kezd a Hold, mi magunk is könnyebben fogyhatunk, böjtölhetünk. 20.-án pénteken hajnal 04.50 perckor elindul az Újév. A több tízezer éves időszámítás szerint is itt kezdődik az év. Innen indul el éves útján az energia. Mindenesetre közös élményünk, hogy hatalmas energiával indul útjának minden, amit ebben a tavaszi időszakban teszünk. Ilyenkor érdemes igazán valami új projekten, ötleten vagy vállalkozáson dolgozni. Hatalmas erő indul el minden évben a Tavaszi Napéjegyenlőség napján. Ilyenkor érdemes leírni és elégetni azt, amit már nem szeretnénk magunkkal vinni az új évbe, illetve átgondolni és megtervezni azt, amit akarunk. A hét vége remek alkalom arra, hogy beszélgessünk és barátságokat ápoljunk akár még az online térben is. Vasárnap jön el a legérzékenyebb, illetve a leginkább „lelkizős” nap a héten. Jó lehetőség arra, hogy a családi életünket boldogabbá tegyük.

Szeressétek egymást!

Igazi hiányt pótló előadás.
Nagy szeretettel ajánlom minden kedves érdeklődőnek:

A HIÁNYZÓ GYÖNGYSZEM – ÉLŐ FACEBOOK ELŐADÁS
Ismerd meg a lélek és az elme titkait! Fókuszban a jelenlegi helyzet és hatásai.
2019 Március 22. 15.00-16.15

 Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek