Ezen a héten könnyebb lesz megoldani dolgokat, így érdemes sok mindent elintézni. A hét kiváló arra, hogy komoly haladást érjünk el a munka és az otthon szépítése területén. Egész héten érezhető lesz valami szellemi, lelki energia növekedése. Ez vasárnap éri majd el a csúcspontját és ezért a hét vége kiváló lehetőség az elvonulásra, a lelki gyakorlatokra vagy a nagy családi eseményekre. A hét eleje arról szól, hogy mi az, aminek már eljött az ideje. Remek ötleteink lehetnek a szerdai napon, így ez a nap jó az ötletelésre, míg a csütörtök a lelki beszélgetéseknek kedvez. Pénteken érdemes a párkapcsolattal foglalkozni és részt venni az élet örömeiben. A hét vége pedig összegző és befejező nap, amikor mély megértésre juthatunk valamelyik fontos dolgunkban. Jó alkalom a segítségnyújtásra valamely társunknak. Vasárnap Nőnap van, köszöntsük hát Őket nagy szeretettel!

Szeressétek egymást!

Igazi hiánytpótló előadás.
Nagy szeretettel ajánlom minden kedves érdeklődőnek:

A HIÁNYZÓ GYÖNGYSZEM
Ismerd meg a lélek és az elme titkait!
2019 Március 22. 15.00-18.00

 

Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek