A hétfő még megérintheti a lelkünket, de keddtől indul a munkálkodás, hiszen Újholdtól kezdve felépítő folyamatoknak kedvez az élet. Hatalmas energiával indul útjának minden, amit ebben a tavaszi időszakban teszünk. Ilyenkor érdemes új projekteken, új ötleteken vagy a vállalkozáson dolgozni. Hatalmas erő indul el minden évben a Tavaszi Napéjegyenlőség napján. Ilyenkor érdemes leírni, átgondolni és megtervezni azt, amit akarunk. Keddtől csütörtökig szükségünk lesz a türelemre és a kedvességre. Nagyon lelkesek és nagyon aktívak lehetünk ezen a három napon. Egész héten fontos az a kérdés, hogy milyen belső és külső változásnak jött el az ideje. Erre a kérdésre – ha rámeditálunk – a csütörtöki napon kaphatunk egy remek választ. A szombat a szerelmeseké, de most meg is mérettetik a kapcsolat szilárdsága. A konfliktusokon keresztül erősödhetnek meg az emberi kapcsolataink.

Szeressétek egymást!

Igazi hiányt pótló előadás.
Nagy szeretettel ajánlom minden kedves érdeklődőnek:

A HIÁNYZÓ GYÖNGYSZEM –
ISMERD MEG A LÉLEK ÉS AZ ELME TITKAIT!
Három órás online előadás az ember működéséről és céljairól
2019 április 25. 15.00-18.00

 Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek