A Húsvétig tartó időszak optimális lehetőség a test és a gondolatok méregtelenítésére. Ezen a héten könnyebb lesz böjtölni, ugyanis a hétfői Telihold utáni időszak lehetővé teszi, hogy megváljunk valamitől, ami nem jó már nekünk. Amikor fogyni kezd a Hold, mi magunk is könnyebben fogyhatunk, böjtölhetünk. A hétfő egy igen „lelkizős” nap lesz. Érdemes eredményes és szelíd kommunikációval megoldani a felmerülő kényes helyzeteket, mert a hétfő az igazság kimondásának napja. A lelkünk mélyéről jöhetnek üzenetek ebben az időszakban. Türelem és megértés kell hozzá, hogy jól értsük ezeket a tanácsokat. Keddtől csütörtökig a munkálkodás igen nagy eredménnyel járhat. Péntektől a hétvége kifejezetten jó arra, hogy a múltban történt eseményeket most megértsük. A szombati nap a szerelmeseké és a mély beszélgetéseké, míg a vasárnap lesz a békésebb és nyugodtabb nap.

Szeressétek egymást!

Igazi hiányt pótló előadás.
Nagy szeretettel ajánlom minden kedves érdeklődőnek:

A HIÁNYZÓ GYÖNGYSZEM
Ismerd meg a lélek és az elme titkait!
2019 Március 22. 15.00-18.00

 Szerezd be az olvasnivalód!

A Tudatosság Iskolája – A tudatosság egyszerű és érthető összefoglalása
A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs – Tudatos összegzés
A sütivarázslás tudománya – Mesekönyv az új nemzedék számára
Új!  Fejezd be a rinyát! – Motivációs könyv mindenkinek