Kereszty András György
A Tudatosság Iskolájának alapító, vezető tanára
Kineziológus, asztrológus, író és szellemi tanító

Életút számokban:

3 gyermek édesapja

5 év Biosüti árusítás

10 év Színházi tánc és koreográfia

25 év Filozófia és boldogságkutatás

15 Külföldi utazás és tanulmány

3 Nagy találkozás a Pápával a Dalai Lámával Sri Vasudeva megvilágosodott mesterrel

18 Iskola
… Kuwaitban a Csakratan, Indiai Tantra, Kineziológia, Asztrológia, Számmisztika,
Reflexológia,  Tibeti Eneregiakezelés, Magyar Táltostudomány, AFT, Mandala, Csontkovácsolás  …

15 év Gyógyítás és Tanítás

1 Nagy felismerés
Átadni a megszerzett tudást és élettapasztalatot az emberiségnek,
hogy minél gyorsabban megvalósuljon az emberiség közös boldogsága!

1 Iskolaalapítás 2008-ban

500 Megjelenés: tv rádió újság internet

Az 1000. Előadás 2015 áprilisában

350.000 Youtubeos megtekintés

Érdekességek

Legnépszerűbb előadásai:

• A tudatos párkapcsolatban rejlő kincs
  • A tudatos nő és férfi útja
  • Tudatos szex és szerelem
  • A félelem uralása
  • A TANTRA művészete!
  • Bőségteremtő gyakorlatok
  • A sorsfeladat megtalálása
  • Az ego uralása
  • A megbocsátás
  • A karma oldásának eszközei
  • A csillagok bölcsessége az ember életében

Kiadványok/Könyvek

Körnaptár, öröknaptár 2008.
Csillagkártya Sorselemző kártya 2010.

Könyvei:
A Tudatosság Iskolája c. könyv 2015.
Előjegyezhető Könyvek:
A Tudatos Párkapcsolatban rejlő kincs! c. könyv 2015
Tudatos Mesék gyerekeknek és föl-nőtteknek c. könyv 2016 Húsvét.

Iskolák, Kurzusok, Tanulmányok

Természetgyógyászat és Egészségügyi Modul,  Kineziológiai One Brain alap közép és felsőfok, Kineziológiai specializációk, Mandala Gyógyítás, Csontkovácsolás, Talp reflexológia, Földsugárzás-mérés: radiesztézia, Prana Nadi, Csakratan, Szellemgyógyászat, Táltos gyógymódok, Energiagyógyászat, Tantrikus hagyományok, Attractor Field Therapy American Esoterical Institut,  Asztrológia, Asztrozófia, Spirituális Választerápia, Kapcsolatteremtő Gyógyítás, Pithagoraszi és héber számmisztika, Védikus bölcselet, Hindu filozófia és teológia, Diksa Gyógyítás Oneness University

Kereszty-Andras-Gyorgy

ÉLETVEZETÉSI TANÁCSADÁS

Segítség szorult helyzetekben! Ha úgy érzed, hogy megakadt az életed, elromlott a párkapcsolatod, ha nem találsz örömöt  a munkádban, az életedben: gyere el egy kötetlen beszélgetésre. Ha senkinek sem mered elmondani, hogy mi bánt… Ha szeretnél szabadon és boldogan élni, de még nem látod ennek a feltételeit az életedben, ha több megbecsülésre és tiszteletre vágysz, ha több anyagi lehetőségre és igaz szerelemre vágysz, beszélgessünk róla. Hasznos és gyakorlati segítség az életed bármely területének felvirágoztatásához!

KINEZIOLÓGIAI OLDÁS

Ha szeretnél boldogabban és szabadabban élni, old fel a belső stresszt a lelkedben. Ez a XXI. századi ember nagy lehetősége. Az oldás után jobban rálátsz az életedre és könnyebben tudod megoldani emberi feladataidat. Párkapcsolati problémák, szülő-gyerek kapcsolat, munkahelyi stressz, pánikbetegség, önbizalomhiány, testi tünetek, stb.  Az oldáson a számmisztikai és az asztrológiai elemzésedre is kitérünk!

ASZTROLÓGIAI ELEMZÉS

Az önismeret egyik legtökéletesebb eszköze, amely betekintést nyújt lelki és szellemi szintekre is. Az elemzéshez szükséges a születési hely, a pontos születési dátum: óra és perc is, vagy jó pár pontos dátummal ellátott fontos életesemény. Az adataidat küld a  atudatossagiskolaja@gmail.com címre!