„ Független és szabad tanítás az emberről, az energiákról. Rendszerben való gondolkodás és tanítás (vallás, modern tudomány, személyes vélemény, lélektan, történelem). Szabad és mindent magába foglaló alaptudás! Köszönöm, hogy itt lehettem és tanulhattam. Évek óta kerestem a lehetőséget a fejlődésre, a tanulásra és most megtaláltam! Minden, amire szükségem van  az itt van és most!
Bence

„Rengeteg hasznos információt hallottam zseniálisan összegezve Nagyon jól felépített, szuper információkat tartalmazó tanítás. Szeretetteljes légkör, ahol a lelkesedés András részéről nagyon feltölt és inspirál! Az eddigi ismereteimet remekül összegezte és keretbe helyezte. Átláthatóbbá, érthetőbbé s ezáltal könnyebben beépíthetővé vált az ismeretanyag. Az iskolai tananyag remekül összegzi az élet működéséhez szükséges alapokat, ami remek előadásmóddal párosul.”
Regina

„ Köszönöm a sokrétű és átfogó ismeretanyagot, amit kaptunk.”
Ákos

„Már az első hónap után jobban éreztem magam, mert elkezdtem elengedni a haragot a szívemből és elkezdtem megbocsátani. Nagyon rosszkedvvel és fáradtan érkeztem ősszel, de már október végére kezdtem jobban érezni magam. Nagyon sok mindent megértettem és már közel sem fájnak úgy a dolgok az életemben, mint azelőtt!”
Krisztina

„ Köszönöm a tudatos táplálkozásról szóló előadásod, sok kérdésre kaptam választ. Új kapuk, új lehetőségek nyíltak meg előttem, nagyon jól éreztem magam! Hálás vagyok azért, hogy láttam, hogyan kell tanítani, állandó energia körforgást fenntartani, úgy, hogy mindkét oldal feltöltődjön közben. A kisugárzásod, a szeretet, amivel átadtad azt a tudást, amit csupán könyvekből lehetetlen megismerni.”
Róbert

„Átfogó képet adott a test lélek szellem témakörében. Rengeteg összefüggést sikerült megértenem az első év alatt. Felismertem magamban a hátráltató működéseket. Végre megismerhettem az összefüggéseket test és lélek között!” Köszönöm!!!
István