A Hold hatása életünkre

• Égi kísérőnk az emberiség létezésének kezdete óta misztikus és titokzatos tárgya megfigyeléseinknek mint a legközelebbi és szabad szemmel is látható égitestnek. Ma már tudjuk, hogy renegeteg földi jelenségnek a hátterében a Hold energiái és változásai állnak.
  • Az előadáson szó lesz arról, hogy milyen tevékenységeknek kedvez ha növekszik vagy ha fogy éppen a Hold, milyen energiák hatnak ránk Telihold idején és mit érdemes tennünk Újhold napján.
  • A holdfázis melyik szakaszában van itt az ideje az egészségügyi beavatkozásoknak?
  • Miként érdemes étkeznünk a különböző elemek uralta napokon?
  • Időpont: március 9. 18.00-21.00
  • ONLINE ELŐADÁS- ZOOM webináriumteremben

Égi kísérőnk az emberiség létezésének kezdete óta misztikus és titokzatos tárgya megfigyeléseinknek mint a legközelebbi és szabad szemmel is látható égitestnek. Ma már tudjuk, hogy renegeteg földi jelenségnek a hátterében a Hold energiái és változásai állnak. Az előadáson szó lesz arról, hogy milyen tevékenységeknek kedvez ha növekszik vagy ha fogy éppen a Hold, milyen energiák hatnak ránk Telihold idején és mit érdemes tennünk Újhold napján. A holdfázis melyik szakaszában van itt az ideje az egészségügyi beavatkozásoknak? Miként érdemes étkeznünk a különböző elemek uralta napokon?

Date: 2021/03/09