A kötőerők- a jóság, a szenvedély, a tudatlanság

• Három erő van ami az anyaghoz köt minket: a jóság, a szenvedély és a tudatlanság. Ennek a három erőnek valamelyike nyilvánul meg viselkedésünkben és hozzáállásunkban a különböző életterületeinken.
  • A kötőerők kölcsönösen hatnak mindenre amivel kapcsolatba kerülnek, és folyamatosan harcolnak egymással az elsőbbségért bennünk.
  • Az előadásból megismerheted mindhárom kötőerőt és jellemzőiket, és felismerheted hogy te melyiket működteted emberi kapcsolataidban, a munkádban vagy a tanulás területén.
  • Időpont: október 6. 18.00-21.00
  • Helyszín: Feelwell Körpont (1033 Bp.Laktanya u.4) vagy ZOOM tanterem
Kiürítés

Három erő van ami az anyaghoz köt minket: a jóság, a szenvedély és a tudatlanság. Ennek a három erőnek valamelyike nyilvánul meg viselkedésünkben és hozzáállásunkban a különböző életterületeinken. A kötőerők kölcsönösen hatnak mindenre amivel kapcsolatba kerülnek, és folyamatosan harcolnak egymással az elsőbbségért bennünk.

További információk

Hogyan szeretnél részt venni az előadáson

A helyszínen, személyesen, Online, Zoom webinár keretében

Date: 2021/10/06

Venue: Feelwell Központ

Iratkozz fel a Tudatos hírlevélre!

Ha szeretnél rendszeresen energetikai előrejelzést kapni Andrástól, iratkozz fel hírlevelünkre itt!

100% tudatosság, 0% spam és bármikor leiratkozhatsz :)