Arc és testelemzés -1.rész

• A részletes arc és test elemzés gyakorlata, amelyből megtudhatod azt, ami eddig rejtve volt.
  • Elárulja az elemzett személy jellemvonásait és személyiségének titkait.
  • Tudatosság az önismeretben és az emberismeretben. Ismerd meg magadat és tanulj használati útmutatót a többi emberhez is. !
  • Időpont: október 6. 18.00-21.00
  • Helyszín: Feelwell Centrum ( 1033 Bp.Laktanya u.4)

A részletes arc és test elemzés gyakorlata, amelyből megtudhatod azt, ami eddig rejtve volt. Elárulja az elemzett személy jellemvonásait és személyiségének titkait. Tudatosság az önismeretben és az emberismeretben. Ismerd meg magadat és tanulj használati útmutatót a többi emberhez is.

Date: 2020/10/06

Venue: Feelwell Center