Arc és testelemzés - 2.rész

• A részletes arc és test elemzés gyakorlata, amelyből megtudhatod azt, ami eddig rejtve volt.
  • Elárulja az elemzett személy jellemvonásait és személyiségének titkait.
  • Tudatosság az önismeretben és az emberismeretben. Ismerd meg magadat és tanulj használati útmutatót a többi emberhez is. !
  • Időpont: november 3. 18.00-21.00
  • Helyszín: Feelwell Centrum ( 1033 Bp.Laktanya u.4) vagy ZOOM tanterem
Kiürítés

A részletes arc és test elemzés gyakorlata, amelyből megtudhatod azt, ami eddig rejtve volt. Elárulja az elemzett személy jellemvonásait és személyiségének titkait. Tudatosság az önismeretben és az emberismeretben. Ismerd meg magadat és tanulj használati útmutatót a többi emberhez is.

További információk

Hogyan szeretnél részt venni az előadáson

A helyszínen, személyesen, Online, Zoom webinár keretében

Date: 2021/11/03

Venue: Feelwell Center

Iratkozz fel a Tudatos hírlevélre!

Ha szeretnél rendszeresen energetikai előrejelzést kapni Andrástól, iratkozz fel hírlevelünkre itt!

100% tudatosság, 0% spam és bármikor leiratkozhatsz :)