Jézus és a Karácsony ünnepe

• Ezen a különleges előadáson szó lesz Jézusról, az életének ismert és kevésbé ismert részleteiről, és a tanításairól.
  • Beszélünk a Karácsony tudatos megéléséről, az ünnep mögött álló energiák milyenségéről,és a benne rejlő lehetőségekről.
  • A téli napforduló jelentősége és a hozzá kapcsolódó mítoszok fontossága az emberiség történetében.
  • Időpont: december 16. 18.00-21.00
  • Helyszín: Feelwell Centrum ( 1033 Bp.Laktanya u.4)
Kiürítés

Ezen a különleges előadáson szó lesz Jézusról, az életének ismert és kevésbé ismert részleteiről, és a tanításairól. Beszélünk a Karácsony tudatos megéléséről, az ünnep mögött álló energiák milyenségéről,és a benne rejlő lehetőségekről. A téli napforduló jelentősége és a hozzá kapcsolódó mítoszok fontossága az emberiség történetében.

További információk

Hogyan szeretnél részt venni az előadáson

A helyszínen, személyesen, Online, Zoom webinár keretében

Date: 2021/12/16