Koronacsakra- a 7.energiaközpont működése

• Hogyan kapcsolódj össze a benned élő bölcsességgel? Minden ember a MINDENEK FELETT VALÓ EGY része.
  • Ha a körülöttünk létező intelligens és szeretetteljes világot vizsgáljuk, azt látjuk, hogy minden tökéletesen működik benne. Magától és rendezetten működik több milliárd folyamat a világon. Joggal feltételezhetjük hát, hogy az embernek is van egy ilyen intelligens irányító rendszere.
  • A korona energiaközpontja a kapu az Önvaló bölcsességéhez. Ahhoz, akik valójában vagyunk. Érdemes tehát megismerni a 7-es szám misztikáját és a lelki-szellemi önvalónk hatalmas energiáját.
  • Időpont: április 16. 18.00-21.00
  • Helyszín: Ruander Oktatási Központ ( 1139 Bp.Frangepán u.3-7.) vagy ZOOM webináriumterem

Hogyan kapcsolódj össze a benned élő bölcsességgel? Minden ember a MINDENEK FELETT VALÓ EGY része. Ha a körülöttünk létező intelligens és szeretetteljes világot vizsgáljuk, azt látjuk, hogy minden tökéletesen működik benne. Magától és rendezetten működik több milliárd folyamat a világon. Joggal feltételezhetjük hát, hogy az embernek is van egy ilyen intelligens irányító rendszere. A korona energiaközpontja a kapu az Önvaló bölcsességéhez. Ahhoz, akik valójában vagyunk. Érdemes tehát megismerni a 7-es szám misztikáját és a lelki-szellemi önvalónk hatalmas energiáját.

Date: 2024/04/16

Venue: Ruander Oktatási Központ