Barion Pixel

VITALIZÁLÓ ELVONULÁS – Felkészülés a tavaszra

Az élet: változás. Új idők új kihívásokkal várnak ránk szinte minden egyes nap. Ezért érdemes elsajátítanunk pár saját stressz oldó technikát és képeséget. Meg kell tanulnunk egyensúlyban maradni még a nagyobb változások, „a válságok” idején is!  Érdemes összekapcsolódnunk a belső énünkkel, hogy bátran, félelem nélkül és szabadon élhessük életünket.  Az előadások, gyakorlatok és technikák használatával képesek leszünk az élethelyzeteink javítására, a tanulnivalóink játékos megértésére. Az otthon is végezhető gyakorlatokkal elérhetjük életenergiánk növekedését és egészségünkön is javíthatunk általuk.

Tudatosság és pihenés egy kellemes természetközeli környezetben, bőséges és finom ételekkel, kényelemmel, távol a világ zajától.

Ebben a három napban végre a legfontosabbal foglalkozhatsz: saját magaddal. Az elvonulásunk azt a célt szolgálja, hogy pihenjünk és közben megtanuljuk, hogyan lehet boldogabban élni egy szorongással teli világban. Vitalitás-, és energianövelő gyakorlatok egy csodálatos letisztult környezetben.

Az elvonulást vezeti:
Kereszty András György
Kiket várunk?
Hölgyeket és urakat, egyénileg vagy párban.
Az elvonulás semmilyen előképzettséget nem igényel! Közösségünkbe minden régi és új tagot szeretettel várunk!
Az elvonulás helyszíne: Szent András Kastály, Bölcske Szentandrás puszta 10.
Elhelyezés a Szent András kastély szobáiban és vendégházaiban 2 ágyas szobákban. Egyágyas elhelyezés korlátozott számban 10.000 Ft felárral kérhető.
Teljes ellátás, napi háromszori, bőséges vegetáriánus étkezés.
Részvételi hozzájárulás:
90 000 Ft/ fő, a kastélyban lévő szállással, napi háromszori étkezéssel, és a teljes programmal
78 000 Ft/fő a vendégházban lévő szállással, napi háromszori étkezéssel, és a teljes programmal
A helyedet az elvonuláson 20.000 Ft foglaló befizetésével biztosíthatod.

24 készleten

• Teremtsd meg az életedben a függetlenséget, a békét és a szabadságot!

Az elvonulás tervezett programja:

1. nap február 24. péntek

Érkezés: 12.00-14.00 között.
A program 15.00-kor kezdődik.

15.00- 18.00.
Ismerkedés, bemutatkozás, összehangolódás
Előadás a test feszültségeinek jelentőségéről és azok elengedésének módjairól
Könnyed mozgásgyakorlat vidám zenékkel: a test feszültségeinek elengedése

Bőséges és egészséges vegetáriánus vacsora

19:00-21.00.
Esti beszélgetős előadás – Miért szerethetjük az életünket így, ahogy van?

1. nap február 25 szombat

08.30-09.00 Könnyű táncmeditáció vidám, napindító zenékkel

Finom egészséges reggeli és pihenés

10.30.-13.00
Jótanácsok „válságok” kezelésére a párkapcsolat, az anyagiak, az emberi kapcsolatok területén. Energianövelő gyakorlatok. Kiscsoportos megbeszélések.

13:00-14.00.
Közös ebéd: bőséges és egészséges vegetáriánus fogások

14.00.-15.00.
Ebéd utáni pihenés, ismerkedés

15:00-18:00.
Előadás az elme feszültségeinek jelentőségéről, és azok elengedéséről.
Meditáció
Könnyen végezhető mozgás-, tánc-, és légzőgyakorlatok

Bőséges és egészséges vegetáriánus vacsora

Előadás és felkészülés az új életünk befogadására
Hangtálas tisztító meditáció és energia-feltöltődés egy különleges kápolnában

3.nap február 26. vasárnap

08.30-09.00 Könnyű táncmeditáció vidám, napindító zenékkel

Finom egészséges reggeli és pihenés

10.00.-13.00
Könnyen végezhető mozgás-, tánc-, és légzőgyakorlatok
Teremtő gyakorlat egy kis mandalaszínezéssel
Pozitív sors-programozás és a régi feszültségek elengedése

13:00-14.00.
Közös ebéd: bőséges és egészséges vegetáriánus fogások

14.00.-16.00.
Záró körbeszélgetés, sikerek és visszajelzések

16:00.-17.00
Összepakolás és hazaindulás
békességgel és nyugalomban, energikusan és vidáman
Hátralévő életed első napja 🙂

Az elvonulást vezeti:
Kereszty András György
Kiket várunk?
Hölgyeket és urakat, egyénileg vagy párban.
Az elvonulás helyszíne: Szent András Kastály, Bölcske Szentandrás puszta 10.
Teljes ellátás, napi háromszori, bőséges vegetáriánus étkezés.
Részvételi hozzájárulás:
A helyedet az elvonuláson 20.000 Ft foglaló befizetésével biztosíthatod.

További információk

IDŐPONT

2023.február 24-26.

Date: 2023/02/24

Venue: Szent András Kastély, Bölcske

Iratkozz fel a Tudatos hírlevélre!

Ha szeretnél rendszeresen energetikai előrejelzést kapni Andrástól, iratkozz fel hírlevelünkre itt!

100% tudatosság, 0% spam és bármikor leiratkozhatsz :)