Barion Pixel

Blog

SZEPTEMBER 7-13.

Szeptember hetedikén hétfőn sokat haladhatunk belső világunkban. Érdemes az emberi kapcsolatokra koncentrálni és belső, önismereti dolgokkal foglalkozni. A kedd már inkább a szerelemnek és a párkapcsolatnak kedvez, de kiváló alkalom baráti és családi programokhoz, a női minőség megéléséhez és a művészetek gyakorlásához is. Az egész hét jó lehetőség arra, hogy a régen megakadt ügyeinket előre mozdítsuk és rendbe tegyük azokat a dolgokat, amiknek már eljött az ideje. Szerdától péntekig érdemes nagyot haladni a munka és a vállalkozás területén, a csütörtöki nap lehet egy kicsit nehezebb, főleg az emberi kapcsolatok tekintetében, a péntek pedig az önmeghaladás napja lesz. A hét vége a rendrakásról és a kitakarításról szól, vasárnap legyünk egy kicsit nagyobb türelemmel egymás iránt. Ezeken a napokon a kertimunka, vagy a lomtalanítás jó eredménnyel jár. Most végre léphetünk egy nagyot életünkben. Érdemes felhasználni ezt az időszakot arra, hogy helyet teremtsünk valami újnak.

Szeressétek egymást!

Picture of Kereszty András

Kereszty András

A Tudatosság Iskolájáról

Önismereti iskola, ahol tudást szerzel saját magadról és a környező világ működéséről. A modern tudomány felfedezései és az ősi bölcseletek időtálló tudása egy helyen.

Legutóbbi bejegyzések

Csatlakozz a 7 napos tudatosság kihíváshoz!

Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. 

Iratkozz fel a Tudatos hírlevélre!

Ha szeretnél rendszeresen energetikai előrejelzést kapni Andrástól, iratkozz fel hírlevelünkre itt!

100% tudatosság, 0% spam és bármikor leiratkozhatsz :)