Csillagkártya

• A tudomány már az ősi időktől kezdve ismeri a csillagok hatását, a Földön élő emberek életére.
  • Megfigyelték a csillagok állását az emberek születésénél, a búza aratásának idején, az élet fontos történéseinél, és azt vették észre, hogy a csillagok energiái mindenre hatással vannak.
  • A csillagképek jelentősége abban áll, hogy milyen erőket sugároznak felénk. Később a csillagképekhez szimbólumok, mítoszok és történetek kapcsolódtak, hogy minden ember számára érthető legyen a csillagos ég üzenete.
  • Ezeket az ősi titkokat és üzeneteket fejtjük meg most, amikor a CSILLAGKÁRTYÁT használjuk.
  • Ez a sorselemező kártya azért született meg, hogy az ember visszataláljon égi hazájába, ahonnan a Földre érkezett.

SKU 1005 Kategória

TERMÉKINFORMÁCIÓ:

Kemény karton doboz

66 oldalas kiskönyv

Matt műnyomó, négyszínnyomás
42 db fóliázott színes kártya lap
Mérete: 90×120 mm
Szerkesztette és szerzői jogok: Kereszty András György
Kiadja: A Tudatosság Iskolája Kft.
Tipográfia: Németh Tamás
Második kiadás: (2010) 2022