Polaritás – nőiesség és férfiasság tudatosan

• A polaritás az a játéktér, ahol megtapasztaljuk az egymásnak feszülő ellentétek világát és ahol a feladat, hogy ebből szerves egységet alkossunk és produktívan felhasználjuk az egymást kiegészítő energiákat.
  • Az előadáson szó lesz a világunkat meghatározó ellentétekről a két nem tükrében, a két különböző energetikai minőség jellemzőiről és működéséről.
  • Megtudjuk hogy mi jellemzi a nőies erőt a szeretet és a félelem pólusán, és hogy a férfias energiát mi jellemzi alacsonyabb és magasabb megélési szinteken.
  • Összegző tudásanyag a két nem teljesen eltérő, de egymást tökéletesen kiegészítő megnyilvánulásáról a földi létben.
  • Időpont: október 23. 18.00-21.00
  • Helyszín: ZOOM online tanterem

A polaritás az a játéktér, ahol megtapasztaljuk az egymásnak feszülő ellentétek világát és ahol a feladat, hogy ebből szerves egységet alkossunk és produktívan felhasználjuk az egymást kiegészítő energiákat. Az előadáson szó lesz a világunkat meghatározó ellentétekről a két nem tükrében, a két különböző energetikai minőség jellemzőiről és működéséről. Megtudjuk hogy mi jellemzi a nőies erőt a szeretet és a félelem pólusán, és hogy a férfias energiát mi jellemzi alacsonyabb és magasabb megélési szinteken. Összegző tudásanyag a két nem teljesen eltérő de egymást tökéletesen kiegészítő megnyilvánulásáról a földi létben.

A polaritás az a játéktér, ahol megtapasztaljuk az egymásnak feszülő ellentétek világát és ahol a feladat, hogy ebből szerves egységet alkossunk és produktívan felhasználjuk az egymást kiegészítő energiákat. Az előadáson szó lesz a világunkat meghatározó ellentétekről a két nem tükrében, a két különböző energetikai minőség jellemzőiről és működéséről. Megtudjuk hogy mi jellemzi a nőies erőt a szeretet és a félelem pólusán, és hogy a férfias energiát mi jellemzi alacsonyabb és magasabb megélési szinteken. Összegző tudásanyag a két nem teljesen eltérő, de egymást tökéletesen kiegészítő megnyilvánulásáról a földi létben.

Date: 2024/10/23