Tudatosság egy egész éven át – a Körnaptár

• Az évkör ünnepeinek a jelentősége és az energiák mozgása 365 napon keresztül.
  • Használd fel az aktuális energiákat és teremts velük bőséget az életedben!
  • Különleges titkokat és összefüggéseket tudhatsz meg a csillagok erejéről, a bolygók mozgásáról, és azok hatásairól. Élj tudatosan egész éven át!
  • Időpont: november 6. 18.00-21.00
  • Helyszín: Ruander Oktatási Központ ( 1139 Bp.Frangepán u.3-7.)

Irányítsd az életed tudatosan az év minden napján. A Körnaptár megmutatja, hogy a naptári év hogyan áll össze egy teljes egésszé. Az év 365 napja, akárcsak az életünk, különböző ciklusokra bomlik. Minden időszakban és napon más-más cselekedetet tudunk optimálisan végezni, és vannak olyan időszakok is, amikor sokkal könnyebb  befelé fordulni vagy éppen a közösségi kapcsolatokkal foglalkozni. „Akkor kell vitorlát bontani, amikor a legnagyobb a hátszél.”Az előadásból megtudhatod, hogy mi a jelentősége a különböző időszakoknak, ünnepeknek. Hogy hogyan tervezhetsz előre a minket elérő és támogató energiák alapján. Illetve azt, hogy mikor mit lehet egy adott napon a legnagyobb hatékonysággal végre hajtani. Ismereteket szerezhetsz a Napfordulók és Napéjegyenlőségek ősi időkbe visszanyúló jelentőségéről és erejéről, a Húsvét, a Pünkösd stb. igazi erejéről és jelentéséről.

• Az évkör ünnepeinek a jelentősége és az energiák mozgása 365 napon keresztül.
  • Használd fel az aktuális energiákat és teremts velük bőséget az életedben!

Date: 2024/11/06

Venue: Ruander Oktatási Központ